2 BELEDİYE 2 BAŞKAN; 1 TEMEL ATMA VE 1 AÇILIŞ BAKAN’DAN

2 BELEDİYE 2 BAŞKAN; 1 TEMEL ATMA VE 1 AÇILIŞ BAKAN’DAN

Denizli’nin Pamukkale ve Merkezefendi Belediyeleri’nin hafta sonu düzenleyecekleri temel atma ve açılışlarını Ekonomi Balkanı Nihat Zeybekcigerçekleştirecek. Pamukkale Belediyesi’nin 18 milyon liraya malolacak Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi’nin temel atma töreni 12 Kasım Cumartesi günü saat 15:00’de yapılacak.

Merkezefendi Belediyesi tarafından Yenimahalle’de 2 milyon liraya malolan Yeni Mahalle Kapalı Pazaryeri ve Anaokulu’nun açılışı; 12 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da yine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımıyla yapılacak törenle hizmete girecek. Bakan Zeybekcili iki tören de DRT Denizli tarafından naklen (canlı) yayınlanacak..

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin,“Bu komplekste günde 2 bin hasta muayene edilebilecek.“ derken, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Yeni Mahallemize büyük bir projemizi kısa bir zaman önce kazandırdık.” Diye törenlere Denizlilileri davet ettiler.

 DRT Denizli tarafından naklen (canlı) yayınlanacak..

Pamukkale Belediyesi’nin 18 milyon liraya malolacak Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi’nde temeli Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de katılımı ile 12 Kasım 2016 Cumartesi günü saat 15.00’de atılacak. Yine aynı günMerkezefendi Belediyesi tarafından Yenimahalle’de 2 milyon liraya malolan Yeni Mahalle Kapalı Pazaryeri ve Anaokulu’nun açılışı; 12 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da yine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımıyla yapılacak törenle hizmete girecek. Bakan Zeybekcili iki tören de DRT Denizli tarafından naklen (canlı) yayınlanacak..

GÜRLESİN “TÜM HALKIMIZI BEKLİYORUZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin,“Bu komplekste günde 2 bin hasta muayene edilebilecek. 16 vizyon projemizden biri olan bu kompleksimizin temelini Sayın Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci’nin de katılacağı törenle atacağız. 7 katlı olarak planlanan ve toplam kapalı alanı 9 bin 775 metrekare olan binada; 20 poliklinik odası bulunacak. Aslında bu yatırım mini bir hastane. Günde 2 bin kişi hizmet alacak. Bina içinde 112 Acil Müdahale Birimi yer alacak. Burada acil olarak ilk müdahaleler yapılabilecek. Bu projemizin temel atma törenine tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NDAN DAVET

Öte yandan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Denizlilileri Yeni Mahalle Kapalı Pazaryeri ve Anaokulu’nun açılışı törenine davet etti. Başkan Subaşıoğlu, “Yeni Mahallemize büyük bir projemizi kısa bir zaman önce kazandırdık. Şuanda Yenimahalle kompleksimizde bu mahallemiz ile birlikte İlbade, Alpaslan ve Gümüşçay Mahallelerimize hizmet veren bir adet anaokulumuz, kapalı pazaryerimiz ve işyerlerimiz var. Dev kompleksimizin açılışına Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci de teşrif edecek. Bu büyük günümüzde Denizlili ve Merkezefendili hemşerilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız” diye konuştu.  

 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir