15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA TAEKWONDO TURNUVASI

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA TAEKWONDO TURNUVASI

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından darbe girişimi sırasında şehit olan “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anma Taekwondo Turnuvası” düzenliyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, kalkışması sırasında gazi ve şehit olan güvenlik güçleri ile vatandaşlar anısına “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anma Taekwondo Turnuvası” düzenleyecek. Düzenlenen turnuvaya; Denizli, Aydın, Isparta, Kütahya, Manisa, Muğla ve Uşak olmak üzere 7 ilden taekwondocular katılacak. Sporcular, minikler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde dereceye girmek için mücadele edecek. Tüm vatandaşların davetli olduğu turnuva, 29 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 12.00’de Denizli Büyükşehir Belediyesi Merkez Spor Salonunda başlayacak. 30 Ekim 2016 Pazar günü ise saat 10.00’da Atatürk Ortaokulu Kapalı Spor Salonunda yarı final ve final karşılaşmaları yapılacak.

Yedi ilden gelecek onlarca sporcunun 3 farklı kategoride madalya kazanabilmek için birbirleriyle mücadele edeceğini kaydeden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Büyükşehir Belediyesi olarak düzenlediğimiz bu büyük organizasyon dolayısıyla 15 Temmuz Darbe Girişiminde hayatını kaybeden kahramanlarımızı anmak istedik. Bizler hain FETÖ’nün ihaneti karşısında halkımızın gösterdiği cansiperane kahramanlığı, her platformda anlatacağız, hatırlayacağız ve asla unutturmayacağız. Ben bir kez daha şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir