İstanbul Hayal Tiyatrosu’nun oyunu Denizli’de

İstanbul Hayal Tiyatrosu’nun oyunu Denizli’de

Sinema oyuncusu Ergin Kılıkçıer’in yazıp yönettiği iki kişilik ‘Günahkar’ isimli tiyatro oyunu, cumartesi günü Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda Denizlili tiyatroseverlerle buluşacak. Biletleri satışa sunulan oyun için, askıda bilet uygulaması da mevcut.

Aysun Aru ve Merve Işık Yerlikaya’nın sahneledi iki kişilik tiyatro oyunu ‘Günahkar’, 8 Ekim Cumartesi günü Denizli’de. Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda Saat 20.00’de Denizlili tiyatroseverlerle buluşacak Günahkar isimli oyun, İstanbul Hayal Tiyatrosu tarafından sahneleniyor. Ekranlardan tanınan ünlü sinema oyuncusu Ergin Kılıkçıer’ yazıp yönettiği oyunun biletleri satışa sunuldu.

Psikodram türündeki 60 dakikalık tek perdelik oyun, bir akıl hastanesinde deprem sonrası iki kadının karşılaşması ile başlıyor. Toplum baskısıyla dışlanmış, sistemin içinde kaybolmuş, ötekileştirilmiş, hayatı boyunca şansı yaver gitmemiş bir kadınla, bir yetiştirme yurdunda gözlerini açan, hayatı boyunca kendini her alanda ispatlamaya çalışan ve gücünü yine kendinden alan sıradan bir kadının hikayesini konu alan oyun, yaşam şartlarının savunmasız bir canlıyı nasıl günahkar bir insana dönüştürdüğünü anlatıyor. Eski TAÇEV, İki Çay Kafe ve Platin Müzik’in dışında online olarak Mobilet’te, sezon açılışına özel olarak 70TL’den satışa sunulan biletlerde çoklu alımlarda tiyatroseverlere indirim imkanı da sunuluyor. Ayrıca isteyen tiyatroseverlerin askıda bilet desteği de yapabileceği Günahkar, bu sayede imkanı olan pek çok tiyatroseverin bu oyunu Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda izlemesini sağlayacak..

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir