“Yalnızca bir gün değil her zaman yanınızdayız”

“Yalnızca bir gün değil her zaman yanınızdayız”

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör 3 Aralık ‘Dünya Engelliler Günü’ dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Özel çocuklarımızın, kardeşlerimizin ve büyüklerimizin hayatın her alanında kendilerine yer bulmaları için ve kentimizi daha yaşanılır kılmak için çalışmaya devam edeceğiz. Yalnızca bir gün değil her zaman yanınızdayız” şeklinde konuştu.

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör 3 Aralık ‘Dünya Engelliler Günü’ dolayısıyla mesaj yayımladı. Hayatın her alanında engelli bireylere daha çok özen gösterilmesi gerektiğinin altını çizen Başkan Güngör, “Bizler yaptığımız ve yapacağımız her projede toplumun menfaatini gözetiyoruz. Çünkü her insan kıymetlidir, her yaşam kıymetlidir. Bu bağlamda insanlarımıza yatırım yapmak için var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özel çocuklarımızın, kardeşlerimizin ve büyüklerimizin hayatın her alanında kendilerine yer bulmaları için ve kentimizi daha yaşanılır kılmak için çalışmaya devam edeceğiz. Yalnızca bir gün değil her zaman yanınızdayız” ifadelerini kullandı.

Engelsiz yaşamı hep birlikte inşa edeceğiz”

Engellilerin topluma kazandırılması ve haklarının diğer bireylerle eşit ölçüde kullanılması gerektiğini belirten Başkan Güngör, “Engelli bireylerimizi hayatın her alanında destekliyoruz. Engelli kardeşlerimizin her türlü imkânlardan özgürce ve rahatça yararlanabilmeleri için durmadan, yorulmadan çalışıyoruz.  Engelli bireylerimizin yaşama sevincini diri tutacak en küçük çalışmalar dahi bizim için çok kıymetli. Engelli kardeşlerimizin hayatlarını kolaylaştırabilmek ve desteklemek hepimizin sosyal sorumluluğudur. Asıl engellilik, duyarsızlık hali ve düşüncedeki engellerdir. Bugün vesilesiyle engelleri dolayısıyla karşılaştıkları güçlüklerden yılmadan, azimle çalışan, kararlı duruşları ve çabalarıyla hepimize güç veren kardeşlerimizin yanında olduğumuzu belirterek 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutluyor ve kendilerine aileleriyle birlikte mutlu, huzurlu bir yaşam diliyorum. Sevgi, dayanışma ve empati ile engelsiz bir yaşamı hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir