Ehliyet alacaklara kötü haber

Ehliyet alacaklara kötü haber

Yeni Fiyat Açıklandı Denizli Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Derneği Başkanı Özmen Atalay, 2023 yılında B ehliyeti fiyatının 8 bin 500 TL olarak belirlendiğini açıkladı.

Ehliyet alacaklara kötü haber geldi. Yeni yılla birlikte Denizli’de B ehliyetinin fiyatı 8 bin 500 TL olarak açıklandı. Denizli Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Derneği Başkanı Özmen Atalay yaptığı açıklamada, “ Yönetimi olarak yaptığımız toplantıda yeni yılda uygulanacak olan Ehliyet sınıflarının maliyetleri için bir takım çalışmalar yaptık bu çalışmalar sonucunda Asgari ücretin artması, vergi dilimlerine gelecek olan zamlar ve diğer gider kalemlerimize de zam gelmesi yeni dönemde bizleri zor duruma düşürmesi kaçınılmaz. Bu nedenle yönetim olarak yeni yılda meslektaşlarımızın zor durumda kalmaması adına yeniden değerlendirme yaptığımız Maliyet fiyatı sonucu 01 Ocak 2023 tarihi itibarıyla B sınıfı ehliyet fiyatını ilimiz de 8500 TL olarak uygulayacağız” dedi.


Mayıs’ta yeni zam gelebilir!


Maliyetlerin her geçen gün arttığını ifade eden Atalay, 8 bin 500 TL olarak açıklanan fiyatın Mayıs 2023’te ekonominin fiyatına göre yönetim kurulu ile yeniden fiyat değerlendirmesi yapacaklarını ifade etti.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir