CHP Merkezefendi’de İlhan dönemi

CHP Merkezefendi’de İlhan dönemi

Ali Osman Horzum’un İl Başkanlığına seçilmesiyle boşalan Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanlığına Avukat Müjdat İlhan seçildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi Yönetim Kurulu, Ali Osman Horzum’un İl Başkanı seçilmesiyle boşalan Merkezefendi İlçe Başkanlığı için seçim yaptı. Yapılan oylamada oybirliği ile daha önce de partinin çeşitli kademelerinde görev alan, önceki dönem Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan İlçe Başkanlığına seçildi.

Ülkemizin çok zor bir dönemden geçtiğini belirten Müjdat İlhan, “Öncelikle deprem felaketinde canlarımızı kaybettik, kaybettiklerimize Allah dan rahmet ailelerine ve milletimize baysallığı diliyorum. Bu zor günleri hep brikte millet olarak aşacağımıza güvenim tamdır. Giden canlarımızı geri getiremeyiz ancak yaralarımızı sarıp bundan sonra böyle bir felaket yaşamasının önüne geçebiliriz. Bugün itibariyle CHP Merkezefendi İlçe Örgütünün yapmış olduğu secimde CHP Merkezefendi ilçe Başkanı olarak seçildim. Beni bu göreve layık gören değerli yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Almış olduğum görevi ilçe örgütümüzle birlikte en iyi şekilde yapacağımdan hiç kimsenin endişesi olmasın Ülkemizin içinde olduğu durumu biliyor ve bu durumdan ülkemizi kurtaracak olanın  Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu farkındayız.Bu uğurda gece gündüz çalışıp ülkemizi layık olduğu ve hak ettiği şekilde yönetilmesini sağlayacağız. Merkezefendimize, Denizlimize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir