BBP, büyük mitinge hazırlanıyor

BBP, büyük mitinge hazırlanıyor

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici’nin katılımıyla ‘Büyük Denizli’ mitingi düzenlenecek. Ulus Caddesi’nde ve pazar günü yapılacak miting, saat 13.00’te başlayacak.

Büyük Birlik Partisi (BBP), 29 yıl sonra ilk kez miting düzenleyecek. 20 Kasım Pazar günü, Ulus Caddesi’nde, saat 13.00’te ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin katılımıyla düzenlenecek miting öncesinde BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Tarık Sarı başkanlığında, İl Başkanı İsmail Karateke ev sahipliğinde genişletilmiş ilçe başkanları toplantısı düzenlendi. Mitingle ilgili önemli kararların alındığı toplantı, gece geç saatlere kadar devam etti.

Mitinge katılmak isteyenler için ilçelerden miting alanına ücretsiz ulaşım sağlanacağını, alanda Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu ve şehitlerin aziz ruhları için 10 bin kişilik pilav ve lokma hayrı yapılacağını anlatan İl Başkanı İsmail Karateke, “BBP Denizli teşkilatı olarak, bu hafta sonu Ulus Caddesi’nde ‘Büyük Denizli’ mitingini gerçekleştireceğiz. BBP hareketinde 29 yıl sonra ilk kez Denizli’de miting yapacak. Bu mitingi başarılı bir şekilde halkımızla teşkilat üyelerimizle birlikte gerçekleştireceğiz. Bu miting aynı zamanda Cumhur İttifakı açısından da çok önemli. Çok önemsiyoruz. Neticesinde buradan tüm Türkiye ye mesaj vereceğiz. Türkiye bir arada BBP Cumhur İttifakıyla birlikte dimdik ayakta. Denizli’de 300 üye sayısından 3 bin üye sayılına ulaştık. Üye sayımızı 10 kat arttırdık. Tüm ilçelerde teşkilatlanması tamamlamış parti olarak, teşkilatlarımızla birlikte çok güçlü ilerliyoruz 2023 yılında yapılacak seçime tüm teşkilatlarımızla hazırız” dedi.

Mitinge herkesi davet etti

Tüm Denizlili hemşerilerini, ‘Büyük Denizli’ mitingine davet eden Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Tarık Sarı, “BBP Genel Merkezi olarak ‘7 bölgede sevdamız Türkiye Cumhurla birlikte kazanacağız’ temalı mitinglerden ilkini iki hafta önce Malatya da yaptık. Malatya halkının yoğun ilgisiyle partimize sahip çıkmasıyla 5 bin kişinin katılımıyla Malatya mitingi bitti. Şimdiki durağımız Denizli. Denizli teşkilatı 29 yıldır aktif dinamik yapıya sahip. Denizli’de ilk kez BBP, miting düzenleyecek. Bu miting için Denizli Teşkilatımız olağan gücüyle çaba gösteriyor. Gece gündüz çalışıyor, ev ziyaretleri yapıyor. Teşkilat ziyaretleri yapıyorlar. Mitinge hazırlar. BBP Hareketiz Ulus Caddesi’nde Pazar günü 10 bin kişiyle alanda olacak. Sizleri de büyük birlik hareketine sahip çıkmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir