Başkan Güngör’den ilkokul öğretmenine ziyaret

Başkan Güngör’den ilkokul öğretmenine ziyaret

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla 33 yıl sonra Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde yaşayan ilkokul öğretmeni Gülşen Ünal’ı ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Karşıyaka İlkokulu’nda görev yapan ilkokul öğretmeni Gülşen Ünal’ı Muğla’nın Fethiye İlçesi’ndeki evinde ziyaret etti.

33 yıl sonra öğretmenini bulan ve ziyaretine giden Başkan Güngör, “Öğretmenimin üzerimdeki emeği oldukça büyük. Öğretmenlerimizin hakkı asla ödenmez. Başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü tebrik ediyorum. Bugünkü konumumu ona borçluyum. Öğretmenimi yıllardır aradım ve sonunda Fethiye’de buldum. Benim için çok kıymetli. Öğretmenimi ziyaret ettim. Birlikte eski günleri yad ettik. Herkesin geçmişte hayatının yönünü değiştiren bir öğretmeni olmuştur. Benim öğretmenimin de bugünlere gelmemdeki emeği çok büyük. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde çok kıymetli öğretmenim ile bir araya geldiğim için çok mutluyum. Bu vesile ile öğrencilerine emek veren ve her daim onların iyiliğini gözeten kıymetli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tekrar kutluyorum. Allah sizleri milletimizin başından eksin etmesin. Bizlere göstermiş olduğunuz sonsuz sabır, inanç ve hoşgörü için teşekkür ederiz. Gösterdiğiniz o inanç, bugünkü başarılarımızda bizler için en büyük motivasyon kaynağı olmuştur” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.