AK Parti’den deprem bölgesine 11 yardım tırı

AK Parti’den deprem bölgesine 11 yardım tırı

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ilk anından itibaren tüm imkanlarını seferber eden AK Parti Denizli İl Başkanlığı bölgeye 11 yardım tırı, 4 kamyon, 3 iş makinesi ve mobil fırın yollayarak depremzedelerin yaralarını sarmaya çalışıyor.

Türkiye’yi derinden etkileyen ve yüz yılın felaketi olarak tanımlanan Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından seferberlik başlatan AK Parti İl Başkanlığı, Hatay’a 11 yardım tırı, 4 kamyon, 3 iş makinesi ve mobil fırın yollayarak depremzedelere yardım eli uzattı.

AK PARTİ DENİZLİ İL BAŞKANLIĞI HATAY’A 11 YARDIM TIRI GÖNDERDİ!

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör yaptığı açıklamada, “Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından AK Parti İl Başkanlığı olarak seferberlik başlattık.  Depremzede kardeşlerimizin yaralarını bir nebze olsun sarmak için bölgeye yardım tırlarımız ulaştı. AK Parti Denizli İl Teşkilatımızın ve vatandaşlarımızın büyük katkılarıyla topladığımız yardımlar Hatay’da depremzede kardeşlerimize çok şükür ulaştı. Bu zor günleri birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde atlatacağımıza olan inancımız tam. Bizler depremzede kardeşlerimize umut olmaya devam edeceğiz. Onlar yalnız değildir. Devletimiz vatandaşımızın yaralarını sarmaya devam ediyor. Gün, dayanışma günüdür.  Allah depremde hayatını kaybeden kardeşlerimizin mekanını cennet eylesin. Yaralılara acil şifalar diliyoruz” dedi.

MOBİL FIRIN HATAY’DA

AK Parti Denizli İl Başkanlığı Bölgenin ihtiyaçlarına göre deprem bölgesine yardım göndermeye devam ediyor. Ayrıca Hatay’a AK Parti İl Başkanlığı tarafından mobil fırın kuruldu. Burada depremzede vatandaşlara ekmek dağıtımı yapılacak. Başkan Güngör yaptığı açıklamada, “Kahramanmaraş merkezli deprem 10 ilimizi derinden etkiledi. Ne yazık ki can kaybımız oldukça fazla. Bu zor günlerde depremzede kardeşlerimizin gıda ihtiyacını karşılamaya devam edeceğiz. Hatay’a Allah’ın izniyle mobil fırın gönderdik. Burada mobil fırınımız ekmek çıkarmaya devam edecek. Depremin yaralarını hep birlikte sarmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir