“Denizlimizin ve sanayicimizin hizmetkârı olacağız”

“Denizlimizin ve sanayicimizin hizmetkârı olacağız”

Denizli Sanayi Odası seçimlerinin ardından başkanlık görevine seçilen Selim Kasapoğlu, seçim sürecini artık geride bıraktıklarını belirterek, “İnşallah yenilikçi ve Denizli sanayisine artı değer kazandıracak projelerimizle Denizlimizin ve sanayicimizin hizmetkârı olacağız. Bunu yaparken de sen ben yok önce Denizli sanayisi, Denizli diyeceğiz” şeklinde konuştu.

Denizli Sanayi Odası seçimlerinin ardından başkanlık görevine seçilen Selim Kasapoğlu, seçim sürecini artık geride bıraktıklarını belirtti. Denizli sanayi ve şehrin geleceği açısından önemli projelere imza atmak için çalışmalara başladıklarını ifade eden Başkan Kasapoğlu, şunları kaydetti: “Aylardır Denizli Sanayi Odası seçimleriyle ilgili ‘Gece-gündüz’ demeden çalıştık. İstedik ki, Denizli sanayisi bugünkü seviyesinden çok daha ileri bir noktaya taşınsın, hayata geçireceğimiz projelerle tüm Türkiye Denizlimizi konuşsun. Bu amaçla da Denizli sanayicisinin sorunlarının hızlı bir şekilde çözümü, yarına dair katma değer katacak projelerimizi kıymetli üyelerimize bulunduğumuz her ortamda aktarmaya çalıştık. Çok şükür, onlar da bu zorlu süreçte bize güvendiler ve kutsal emaneti bize teslim ettiler. Bu vesile ile bize oy veren, vermeyen tüm sanayi odası üyelerine bir kez daha canı gönülden teşekkür ediyorum. 20 yıldan bu yana sivil toplumun içerisinde yer alan biri olarak son derece heyecan verici, yalnızca projelerin ve geleceğimizin konuşulduğu, dostlukla geçen bir seçimin parçası olduğumuz için mutlu ve gururluyuz.”

“Yol arkadaşlarımızla birlikte çalışmalara başladık”

Artık sıranın projeleri hayata geçirmeye geldiğini söyleyen Başkan Kasapoğlu; “İnşallah yenilikçi ve Denizli sanayisine artı değer kazandıracak projelerimizle Denizlimizin ve sanayicimizin hizmetkârı olacağız. Bunu yaparken de sen ben yok önce Denizli sanayisi, Denizli diyeceğiz. Ülkemizin ve dünyanın tanıdığı, birleştirici, çok daha güçlü, çok daha etkin bir sanayi odası için yol arkadaşlarımızla birlikte çalışmalara başladık. Seçim sürecinde olduğu gibi, bu yolculukta da Denizli sanayicisinin bizim birlikte olacağınıza yürekten inanıyoruz. İnşallah bu dönemin sonunda gelecek günlere güvenle bakan güçlü bir Denizli sanayisi olacak” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir