Uğur Erdoğan’dan geçmiş olsun mesajı

Uğur Erdoğan’dan geçmiş olsun mesajı

Düzce depremine ilişkin açıklama yapan Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan; “Düzce halkı ile depremden etkilenen civar illerdeki vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun. Allah(cc), ülkemizi ve milletimizi her türlü musibetten, kaza ve beladan korusun” şeklinde ifade etti.

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan; Ankara, Bolu, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Zonguldak ve İstanbul’da da hissedilen 5.9’luk Düzce Depremi nedeniyle geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Herhangi bir can kaybının ve büyük bir yıkımın olmamasının tek teselli olduğunu kaydeden Uğur Erdoğan, sarsıntıda yaralananlara acil şifa diledi. Uğur Erdoğan, “Gece yaşanan sarsıntı, bize bir kez daha depremle yaşamamız gerektiği gerçeğini hatırlattı. Milletimiz, bu kaçınılmaz sonu asla unutmamalı. Ülkemizin büyük bir bölümü gibi Denizli’miz de ne yazık ki birinci derece deprem bölgesi. O nedenle, halkımız depreme her an hazır olmak, bilinçli ve tedbirli davranmak zorundadır. Denizli’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olarak bu yöndeki çalışma ve çabaları her daim destekledik; destekliyoruz. Düzce halkı ile depremden etkilenen civar illerdeki vatandaşlarımıza ‘Geçmiş olsun’ diyoruz. Allah(cc), ülkemizi ve milletimizi daha beterinden, her türlü afetten, kaza ve beladan korusun” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.