Başkanlardan DTO Başkanı Erdoğan’a ziyaret

Başkanlardan DTO Başkanı Erdoğan’a ziyaret

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçim ile yeniden Denizli Ticaret Odası’nın (DTO) Başkanı seçilen Uğur Erdoğan’ı, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ile Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, yeni yönetime başarılar diledi.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan’nı ilk ziyaret eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan oldu. Başkan yardımcılarıyla birlikte DTO Başkanı Erdoğan’ı makamında ziyaret eden Başkan Şeniz Doğan, yeni yönetime yeni dönem için başarılar diledi.

Denizli ticareti açısından Denizli Ticaret Odasının önemli bir yere sahip olduğuna vurgu yapan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizli Ticaret Odasının projeleriyle esnafın her zamanın yanında olduğunu belirtti.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’de başkan yardımcılarıyla DTO Başkanı Uğur Erdoğan’nı ziyaret ederek, tebrik etti.  Başkan Örki, yapılan seçimleri kazanan Başkan Erdoğan ve yönetimini tebrik ederek, yeni dönem için başarılar diledi.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bir kez daha Denizli Ticaret Odası Başkanlığı görevine seçilmesinden dolayı tüm üyelere teşekkür ederek, “Yeni dönemde de gece gündüz demeden Denizli ve Denizli ekonomisi için çalışacağız. Bu yolda bizlere güvenen ve bu önemli göreve bizleri getiren tüm üyelerime teşekkür ediyorum.” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir