DTO heyeti Ata’nın huzuruna çıktı

DTO heyeti Ata’nın huzuruna çıktı

Başkent’e çıkarma yapan Denizli Ticaret Odası (DTO) heyeti, Ata’nın huzuruna çıktı. DTO Başkanı Uğur Erdoğan, yeni yönetimleri adına Atatürk’ün mozolesine çiçek sundu.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Salih Sarıkaya, DTO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, bir günlük Ankara programını Anıtkabir ziyaretiyle başlattı.

Atatürk’ün huzuruna çıkarak mozolesine çiçek koyan DTO Başkanı Uğur Erdoğan ile beraberindekiler, daha sonra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) Birlik Başkanları M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, DTO heyetine yeni dönemde başarılar diledi. Başkan Uğur Erdoğan, kendisinin de yönetim kurulu üyesi olduğu TOBB Gümrük ve Turizm İşletmeleri AŞ’nin (GTİ) Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ile de görüştü. Özellikle ihracatçı üyelerinin taleplerini kendilerine aktararak ayrıntılı bir şekilde bilgilendirdi.

Şahin Tin, DTO heyetini Ankara’da da yalnız bırakmadı

Heyet, daha sonra da AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’le bir araya geldi. Başkan Uğur Erdoğan ile beraberindeki Denizli Ticaret Borsası (DTB) Başkanı İbrahim Tefenlili, gün içindeki temasları ve sektörleri ile üyelerinin Başkent’ten, merkezi yönetimden beklentileriyle ilgili bir değerlendirmede bulundu. Başkan Erdoğan, görüşmeleriyle ilgili olarak “Denizli heyeti olarak, Başkent temaslarımızda Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Kâtip Üyesi AK Parti Denizli Milletvekilimiz Sayın Şahin Tin ve Yönetim Kurulu Üyesi olduğumuz TOBB’un iştiraki Gümrük ve Turizm İşletmeleri Tic. AŞ’nin (GTİ) Yönetim Kurulu Başkanı Sn. M. Arif Parmaksız ile de bir araya geldik; sektörlerimiz ve Denizli’miz ile ilgili istişarede bulunma imkânı yakaladık. Sayın Tin ile ayrıca gün içindeki görüşmelerimizi de değerlendirdik. Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

“Denizli’mizin yarınları için çalışan insanlarımızın yanındayız”

Başkan Uğur Erdoğan ile ekibine çalışmaları ve Ankara temaslarında kendilerine de yer vermelerinden dolayı teşekkür eden AK Parti Denizli Milletvekili Tin, “Ülkede üretim, istihdam ve ihracatta öncü kentlerden, ahiliğin ve ticaretin merkezi Denizli’mizin güçlü yarınları için çalışan insanlarımızın her daim yanındayız… Ankara’da, Ticaret Odası Başkanımız Uğur Erdoğan’la heyetini ve Borsa Başkanımız İbrahim Tefenlili’yi dinledik. Heyetleriyle bir araya geldik. Gün içindeki görüşmelerini ve sektörlerimizin bizden taleplerini, bunlarla ilgili nasıl bir yol izleyebileceğimiz, neler yapabileceğimizi değerlendirdik. Her daim yanlarındayız. Her iki odamızın yönetimlerine yeni dönemde kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir