DTB heyetinden ziyaret

DTB heyetinden ziyaret

Denizli Ticaret Borsası ve Denizli Ticaret Odası’ndan oluşan heyet, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

Denizli Ticaret Borsası (DTB) Başkanı İbrahim Tefenlili, DTB Meclis Başkanı İbrahim Yayan, Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, DTO Meclis Başkanı Salih Sarıkaya ve meclis üyelerinden oluşan heyet, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyarette iki odanın katılımıyla Denizli gündemli toplantı düzenlendi. Toplantıda Başkan Tefenlili ve Başkan Uğur Erdoğan, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na devam eden ve yapılacak projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

“Üyelerimiz için ne istesek hep olumlu sonuç aldık”

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan DTB Başkanı İbrahim Tefenlili; “Seçim süreci bitti. Bundan sonra bize çalışmak düşüyor. Sektörümüze ve üyelerimize hizmet etmek düşüyor. Allah ömür verirse 4 yıl daha Denizlimize bu hizmeti vermeye gayret edeceğiz. Ticaret Borsası olarak, Ticaret Odası ile birlikte TOBB Başkanımızı ziyaret ettik. Çok da güzel oldu. Başkanımızdan biz ne istesek, ne zaman arasak üyelerimiz adına hep olumlu sonuç aldık. Onun için çok teşekkür ederiz. Biz memnunuz. İnşallah beraber çalışmaya devam ederiz. İnşallah Genel Kurul’da Başkanımızı yeniden Başkan olarak görmek istiyoruz. Başkanımıza destek veriyoruz. Destekçisiyiz. İnşallah tekrar seçilir ve bu hizmetlere devam eder” ifadelerini kullandı.

“Yoğun bir katılımla geldik”

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Biz düğün havasında bir seçim gerçekleştirdik. Çalışanın koşturanın mücadele edenin şehirler yanında olur. Buradan tüm esnafımıza, ticaret erbabımıza, sanayicimize ve ihracatçımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın TOBB Başkanımıza özellikle yoğun bir katılımla geldik. Özellikle pandemi döneminde bizim sahadan kendilerine aktarmış olduğumuz, sektörlerden gelen 169 tane konuyu bizzat kendisine ilettik. O da bizzat takip etti. İlgili Bakanlara iletti. Sayın Cumhurbaşkanımıza konuları taşıdı. Hızlı bir şekilde sonuç aldık. İhracatımızı, istihdamımızı, üretimimizi artırarak devam ettirdik. Burada da TOBB önderliğinde, Sayın Cumhurbaşkanımızın onayı ve takdiri ile Bakanlarımızın da emeğiyle hızlı sonuçlar elde ettik. Sayın Rifat Başkanımıza buradan canı gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir