DSO üyesi 20 firma, devler arasında

DSO üyesi 20 firma, devler arasında

Ekonomist Dergisi’nin her yıl Türkiye Ekonomi Bankası işbirliği ile gerçekleştirdiği ‘Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi Araştırması’na göre; Denizli Sanayi Odası’na üye 20 firma, listede yer almayı başardı.

Ekonomist Dergisi’nin 19 yıldır aralıksız olarak yürüttüğü ‘Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi Araştırması’nda 3 büyük ilin dışında kalan, büyük holdinglere bağlı olmayan ve yabancı sermaye payı yüzde 50’nin altında olan şirketler, ‘Anadolu Şirketi’ olarak kabul ediliyor. Ekonomist Dergisi’nin her yıl Türkiye Ekonomi Bankası işbirliği ile gerçekleştirdiği araştırmaya göre; Denizli Sanayi Odası’na üye 20 firma, listede yer almayı başardı. 2021 değerlendirmelerine göre; Denizlili firmalar sıralamasında ilk sırada yer alan Er-Bakır, genel sıralamada 7’nci sırada konumlandı.

Başkan Kasapoğlu’ndan tebrik

Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi Araştırması’na ilişkin açıklama yapan DSO Başkanı Selim Kasapoğlu, “Denizli’mizi ve ülkemizi başarı ile temsil ederek, bizleri gururlandıran 20 üyemizi can-ı gönülden tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Denizli Sanayi Odası olarak, hedefimiz; sanayicimize en iyi hizmeti vererek, destek olmak ve sanayi camiasının sesi olmaktır. İstihdam ve kalkınma hedefiyle çıkılan bu yolda, her sene daha fazla Denizli merkezli firmanın bu listeye dahil olduğu ve şehrimizi temsil ettiği yarınlarda buluşmayı arzuluyoruz” şeklinde ifade etti.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir