DENİB Akademi’den eğitim

DENİB Akademi’den eğitim

DENİB Akademi, ‘Desen Tasarımında Fark Yaratmak- Marka ve Ürün Tanımlama (Workshop) Eğitimi’ni Denizli İhracatçılar Birliği’nde gerçekleştirdi.

DENİB Akademi, ‘Desen Tasarımında Fark Yaratmak- Marka ve Ürün Tanımlama (Workshop) Eğitimi’ düzenledi. Denizli İhracatçılar Birliği’nde yapılan eğitime Aynur Atıcı konuşmacı olarak yer aldı.

Eğitimde; desen tasarımı giriş, tema oluşturma, oran-orantı, figür- mekan ilişkisi, anatomik yapı, derinlik, bütünlük, perspektif, mertraj baskı, parça baskı, nakış, fark yaratmak, materyali tanıma, kumaş kalitesi, kumaş tuşesi, doku, ışığı yansıtması, aksesuar, sezon renkleri, trendleri takip etmek, tema belirlemek, fark yaratacak fikirler, fikirleri ürünler ile mix edebilme, marka ve kendi ürünü tanımlama, kendi markamız, üretim konumuz, müşteri kitlemiz, satış noktalarımız ve satış danışmanları ile kontaklar, üretim yaptığımız marka, üretim konuları, ürettiğimiz ürün ile birlikte satışa sunulan ürünler, en çok satılan markalar, wgsn aylık satış yorumları, işbirliği yaptığımız firma fit back konu başlıkları üzerinde duruldu. Eğitim programları, yapılan bilgilendirmelerin ve paylaşımların ardından soru-cevap bölümüyle devam etti. DENİB Akademi Eğitimlerine, 22 Aralık 2022’de düzenlenecek olan ‘Pazarlamada Farklılaşma Stratejileri Eğitimi’ ile devam edecek.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir