Başkan İnamlık’a teşekkür

Başkan İnamlık’a teşekkür

Vatandaşlardan Başkan İnamlık’a teşekkür. Aydoğdu Mahalle Muhtarı Zafer Seval ve beraberindekiler, mahallede yapımı tamamlanan üst yapı çalışmalarının yanı sıra kapalı pazar yeri ve sosyal tesis inşaatı için Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Aydoğdu Mahalle Muhtarı Zafer Seval ve beraberindekileri ağırladı. Mahallede yapımı tamamlanan üst yapı çalışmalarının yanı sıra kapalı pazar yeri ve sosyal tesis inşaatı için Başkan İnamlık’a teşekkür eden ve belediyenin çalışmalarından dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Muhtar Zafer Seval; “Başkanımız seçildiği günden beri Aydoğdu Mahallemiz için elinden geleni yapıyor. Kapalı pazar yeri ve sosyal tesis inşaatı, kilitli parke ve mahallemizdeki birçok çalışmayı tamamlayarak, bizlere kazandırdı. Ayrıca toplulaştırma ihalemizde ayın 8’inde yapılacak. Vatandaşlarımız da yapılan hizmetlerden dolayı çok memnun. Her zaman yanımızda olan ve bizlere destek veren Başkanımıza şahsım ve mahalle halkım adına teşekkür ederim” dedi.

“Muhtarlarımız mahallelerimizdeki temsilcilerimiz”

Muhtarlar ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen, onların talep ve önerilerini bizzat dinlemeye önem veren Başkan İnamlık; “Muhtarlarımız mahallelerimizdeki temsilcilerimizdir. Vatandaşlarımızla aramızdaki kuvvetli bağların mimarı onlardır. Bizler de bu anlayışla her fırsatta muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla bir araya geliyor, hemşehrilerimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yapmış oldukları ziyaretten dolayı Muhtarımız Zafer Seval ve beraberindeki vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hep birlikte Tavasımız için durmadan var gücümüzle çalışıp, 50 mahallemizde hizmet destanları yazmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir