Nehir Tarım yeni mağazasında hizmet vermeye başladı.

Nehir Tarım yeni mağazasında hizmet vermeye başladı.

2019 yılından bu yana Denizli başta olmak üzere çevre il ve ilçelerinde kaliteli ürün anlayışıyla hizmet veren Dnz Nehir Tarım yeni mağazasında pilav hayrı ile açılışını gerçekleştirdi.

Açılışta konuşan, 32 yaşında ki genç işletme sahibi Murat KUDAL; Memleketim Denizli’nin Akköy ilçesi, 2014 yılında Çanakkale 18 Mart üniversitesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Ana dalından mevzun olduktan sonra tarım sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalar yaptım.  2019 yılı ekim ayında Dnz Nehir Tarım Hayvancılık şirketini kurdum ve bu süre zarfında özenle ve tüm samimiyetimizle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ürün grubu olarak öncelikli işlerimiz tohum grupları;  mısır, arpa, buğday, pancar, yonca, macar fiğ, yem bezelyesi, araka.  Sebze grupları;  pamuk tohumu vs. tarla bitkiler alanında bir çok grup zirai ilaç olarak, Fungusitler Herbisitler İnsektisitler vs. bütün gruplar Yaprak gübreleri ve yukarıda saydığımız bütün tohum gruplarının besleme, hastalık ve zararlıları ile mücadele kısmında uzmanlığımız vardır. İş yerimizde çalışma arkadaşlarımız olan Ali Rıza KAPLAN ve Muhammet KEÇELİOĞLU ile ilk önceliğimiz inovasyon sloganımız ile iş yapıyoruz. Temel işleyişimizin yanında yeni gelecek ve gelen ürünlerde 1 veya 2 yıl dışarıdan izleme ve kendi arazilerimizde deneme şeklinde takipler yapıyoruz. ürünler performanslarını kanıtladığı takdirde en kaliteli ve maliyet olarak en düşük ürünleri çiftçiler ile buluşturuyoruz. Nehir Tarımın olarak en önemli özelliklerimizden bir tanesi mükemmel bir ekip çalışması iş arkadaşlarım ile beraber Denizli’nin bütün ilçe ve köylerine teknik destek ve yerinde kontroller gerçekleştirmektir.  Bu uygulamamız yetiştiricilikte sorunların direk saptanmasına ve nokta atışı ile çözümün gerçekleşmesine yardımcı olmakla beraber bizim çevremizi de çok geniş kapsamda çoğaltmaktadır. Bunun yanı sıra firmamızda en çok önem verdiğimiz konu ürünlerdir. Ürünler konusunda kendi kullanmadığını satma mantığımız vardır.  kendimizin kullanıp memnun kaldığımız ürünlerin sonuna kadar arkasında durup savunuyoruz. Buda bize başarı ve geniş kesimlere hitap etme mükafatı sunmaktadır” ifadelerinde bulundu.

Denizli üreticilerine önemli çağrılarda bulunan Murat KUDAL;  Bölgenize uygun ürünleri tercih ediniz ve çokça araştırınız çünkü yanlış yapılan her hamle koca bir yılımıza sebep olmaktadır. Arazilerinizde kullanacağız tohum, ilaç, gübre için yeteri miktarda teknik destek ve bilgi alınız kulaktan duyma şeyler ile ilerlemeyiniz. Denizli merkezdeki yerimizde hafta içi 8:30 18:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz ve siz değerli üreticilerimizi birer çay içmeye bekleriz”dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir