MHP’den üye atılımı

MHP’den üye atılımı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmalarını hızlandırırken, üye çalışmalarına da hız verdi. Başkan Yılmaz, partilerine katılımın her gün artarak devam ettiğini belirterek, seçimlerde Cumhur İttifakının sandıktan zafer ile çıkacağını ifade etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz göreve gelmesiyle partideki çalışmaları hızlandırdı. İlk olarak ilçelere ziyaretlerde bulunan Yılmaz ve ekibi, üye kaydı konusunda da partide adeta seferberlik ilan etti. Bir taraftan ilçe yönetimleriyle bir araya gelen bir taraftan da üye çalışmalarına hız veren Başkan Yılmaz, önceki gün partiye yeni katılan gençler ile bir araya geldi.

MHP İl Başkanlığı’na gelerek MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ile bir araya gelen gençler, MHP’nin bir ferdi olmaktan onur duyduklarını belirterek, partiye üye olduklarını ifade ettiler.  MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’da partilerine gelerek üye olan gençlere teşekkür ederek; “Partimiz Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmalarını hızla sürdürüyor. Sahada yaptığımız çalışmaların sonuçlarını üye kayıtlarımızın artmasıyla görüyoruz. Bugünde gençlerimiz partimize gelerek üye oldular. Genç kardeşlerimize hayırlı uğurlu olsun. Şüphesiz Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde halkımız yeniden Cumhur İttifakına oy verecek ve sandıktan Cumhur İttifakını zaferle çıkartacak” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir