Hastalya Otomotiv, OKİSDER’in festivaline sponsor oldu

Hastalya Otomotiv, OKİSDER’in festivaline sponsor oldu

Hastalya Otomotiv, Okuma İstekli Çocukları Destekleme Derneği’nce bu yıl 12’ncisi düzenlenen ve okuma istekli çocuklar yararına yapılan yılbaşı alışveriş festivaline ana sponsor oldu.

Hastalya Otomotiv, 1995 yılında Nalan Kaynak tarafından kurulan Okuma İstekli Çocukları Destekleme Derneği’nin (OKİSDER) bu yıl 12’ncisi düzenlenen ve okuma istekli çocuklar yararına yapılan yılbaşı alışveriş festivaline ana sponsor olarak eğitime katkı sağladı. Hastalya Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Naz Asena Tüzün, yaptığı açıklamada; “Sosyal sorumluluk alanında bu gibi organizasyonlara her zaman destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Bizler bu etkinliğin ana sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz. Başta OKİSDER Başkanı Nalan Hanım olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine bizlerin de eğitime katkı sağlamasına aracı oldukları için çok teşekkür ederim. Hem eğitime destek sağladık hem de yeni modellerimizi Denizli’ye tanıtma imkânı bulduk. Dünyada elektrikli araçlara yönelik dönüşümler hız kazandı. Mercedes-EQ serimize davetlilerin ilgisi de oldukça yoğun. Bizler de sektörün öncü isimleri olarak dünyamız için değer oluşturmaya, gelecek nesilleri düşünmeye ve karbon ayak izini azaltmaya yönelik üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir