Dotek’in İlk Kadın Başkanı Zeynep Ekiz Atıcı Oldu

Dotek’in İlk Kadın Başkanı Zeynep Ekiz Atıcı Oldu

Doğaltaş makine üreticilerini tek bir çatı altında toplayan ve üyelerini bütünüyle destekleyen Doğaltaş Makina ve Teknolojileri Üreticileri Derneği(DOTEK) genel kurul toplantısı gerçekleşti. Denizli Doğaltaş Makine üreticilerinden Ekizoğlu Makine Yönetim Kurulu üyesi Zeynep Ekiz Atıcı tek aday olarak başkanlığa aday oldu. Ekiz, Derneğin ve doğaltaş makine sektörünün ilk kadın başkanı oldu.

Doğaltaş Makina ve Teknolojileri Üreticileri Derneği’nin olağanüstü genel kurul toplantısı 6 Ocak Cuma günü Denizli Anemon Otel’de gerçekleşti.

Olağanüstü genel kurul toplantısında Denizli Doğaltaş Makine üreticilerinden Ekizoğlu Makine Yönetim Kurulu üyesi DOTEK için Zeynep Ekiz Atıcı tek aday olarak başkanlığa aday oldu. EKİZ, Derneğin ve doğaltaş makine sektörünün ilk kadın başkanı oldu.

Zeynep Ekiz Atıcı hep beraber daha aktif, daha etkin ve çözüm odaklı çalışma anlayışı ile kamuoyunda ve karar mercilerinde fikirlerine önem verilen, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında faaliyetleri ve projeleri ile üyelerine destek vermeyi amaçlayan iz bırakan ve yeni ekol oluşturmak için çalışan bir yönetim anlayışına sahip olduklarını söyledi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir