DESİAD’da İbrahim Şenel tekrar başkan

DESİAD’da İbrahim Şenel tekrar başkan

Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği 11. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel kurula tek liste ile giren mevcut Başkan İbrahim Şenel oy birliği ile yeniden başkanlığa seçildi.

Denizli Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (DESİAD) 11. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Genel kurulda divan başkanlığını Gültekin Okay Salgar yaptı. Faaliyet ve mali raporlar oy birliği ile kabul edildi. DESİAD’ın Olağan Genel Kurulu’da 238 üye açık oylama ile gerçekleştirilen seçimde mevcut Başkan İbrahim Şenel’i yeniden seçti. Genel kurulda üyelik aidatları 500 TL olarak belirlendi, yönetim kurulunun gerek görmesi halinde aidatları 750 TL’ye çıkarabilmesini ve derneğe giriş ücretinin 30 bin TL olması oy birliği ile kabul edildi.

“Bu bilinci arttırarak sürdüreceğiz”

Denizli Gazetesi muhabirinin sorularını yanıtlayan Desiad Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Şenel; Bir genel kurulu daha birlik beraberlik ve keyif içerisinde tamamladıklarını bir dönem daha DESİAD’da görev almak üzere genel kuruldan yetki aldıklarını belirtti ve “bu anlamda katılım gösteren, bizleri destekleyen bütün DESİAD üyelerine gösterdikleri teveccüh için çok teşekkür ediyorum. Oldukça yoğun tempolu iki yıl geçirdik, pek çok çalışmaya imza attık, bizden önceki dönemlerden aldığımız güç ve enerjiyle iki yılı dolu dolu geçirdiğimizi söyleyebilirim. Tabii ki geçirdiğimiz bu dönem önümüzdeki iki yıllık dönem için de oldukça önemli bir itici güç haline geliyor. Temelde bizim motive olduğumuz konular, Denizli’ye ve bölgemize nasıl değer yaratabiliriz, nasıl katkı verebiliriz konularında. Denizli’de bir sivil toplum kuruluşu olarak biz kendi sorumluluk alanımızda ne üretebiliriz konularına ağırlık verdik. Biz bu bilinci arttırarak sürdüreceğiz. Önceki dönemden devam eden bir takım projelerimiz var, bunları tamamlayacağız. Yeni dönemde başlamayı düşündüğümüz birçok çalışma var. Yönetim kurulumuzda küçük bir revizyon ama komitelerimizde ve yedek yönetim kurulumuzda oldukça değişik isimlerle, derneğimize katkı vermeye hazır, istekli isimlerle yola devam edeceğiz. Umuyorum başta Denizli’ye, bölgemize ve ülkemize değer yaratacak çalışmalara devam edeceğiz. Teveccüh gösterip bizi destekleyen ve genel kurulumuza katılan tüm Desiad üyelerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan; İbrahim Şenel

DESİAD’IN 11. Olağan Genel Kurulu’nda yeni asıl yönetim kurulu üyeleri; İbrahim Şenel, Nuri Turgut, İlker Başkaya, Bekir Serdar Mutlubaş, Ekrem Ateş, Süreyya Çalışkan, Esra Kasapoğlu Ünlü, Levent Altuntaş, Orçun Alptekin, Ebru Cuger, Onur Aysu, Onur Tuğral, Erman Besli isimlerinden oluşurken, Yönetim Kurulu Yedek Listesi; Turan Köseoğlu, Enis Emre Boz, Sinan Soylu, Ebru Özarslan, Engin Çoban, Murat Tekeli, Mustafa Akça, Meryem Salman, Sedat Doğaç, Alican Beyazsu, Mustafa Özcan, Ahmet Kavaklıoğlu, Şükrü Çarkıt isimlerinden oluştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir