Deprem onları ayıramadı

Deprem onları ayıramadı

Deprem bölgesinden Denizli’ye gelen Ebru ve Akif çifti, Denizli’de nikah kıydı. Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan törende çiftin nikahını Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan kıydı.

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki 2 depremin yaraları sarılmaya çalışıyor. 10 ilde büyük yıkıma neden olan deprem nedeniyle bir yandan bölgede bulunan vatandaşların barınma ihtiyaçlarını karşılanırken bir yandan da bölgeden depremzede tahliyesi de sürüyor. 

DENİZLİ’DE EVLİLİĞE İLK ADIMI ATTILAR

Kahramanmaraş’tan Denizli’ye gelen Ebru Acaroğlu ve Akif Yılmaz çifti, evlilik yolundaki ilk adımlarını Denizli’de attı. Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan törende çiftin nikahını Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan kıydı. Çiftin nikah şahitliklerini CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, CHP eski İl Başkanı Avukat Mahir Akbaba yaptı.

BAŞKAN SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Mutlu anı sosyal medya hesabından paylaşan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bugün çok anlamlı bir nikah töreni gerçekleştirdik. Deprem bölgesi Kahramanmaraş’tan şehrimize gelen Ebru ve Akif çiftimiz, evlilik yolundaki ilk adımını Merkezefendi’mizde attı. Bu güzel anlarının bir parçası olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Kendilerine de ifade ettiğim üzere; burası artık onların da evi” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir