Çivril OSB bölgeye ekonomisine yeni bir soluk getirecek

Çivril OSB bölgeye ekonomisine yeni bir soluk getirecek

Denizli Valiliğinde gerçekleştirilen toplantıya AK Partili Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Sanayii ve Teknoloji Bakanlığı yetkilileri, kurum temsilcileri ve idari amirler katıldı.

Denizli’nin  Çivril ilçesine kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi projesinde, yer seçimine ilişkin kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Denizli Valiliğinde gerçekleştirilen toplantıya AK Partili Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Sanayii ve Teknoloji Bakanlığı yetkilileri, kurum temsilcileri ve idari amirler katıldı. Toplantıda konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, “Çivril, M.Ö. 5500 yılından beri  insanların kesintisiz yaşadığı verimli topraklara sahip bir coğrafyadır. Özelikle son yıllarda katma değeri  yüksek ürünlerin işlenmesi  İlçemizde sanayi ve ticaretin daha da gelişmesini sağlamak için Çivril Organize Sanayi Bölgesinin hayata geçirmek için bugün burada yer seçimine ilişkin kurul toplantısı gerçekleştirerek dev bir adım attık. Toplantımızın hayırlara, güzelliklere vesile olmasın diler, Sanayi Bölgesinin ülkemize, Denizli’mize ve Çivril’imize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Başkan Vural’ın yer seçimi konusunda saha çalışmaları gerçekleştirdiği Çivril OSB projesi, 125 hektarlık alan üzerinde yer alacak. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir