BBP’den Başkan Yılmaz’a ziyaret

BBP’den Başkan Yılmaz’a ziyaret

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı İsmail Karateke ve beraberindekiler, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı’na getirilen Mehmet Ali Yılmaz'ı ziyaret etti. Yeni görevinde Başkan Yılmaz’a başarılar dileyen BBP İl Başkanı Karateke, “Önümüzdeki 2023 seçimlerinde yerelde Cumhur İttifakı olarak birlikte inançla gayretle çalışacağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Yusuf Garip’in milletvekili aday adaylığı nedeniyle görevinden istifa etmesi üzerine MHP Genel Merkezi tarafından İl Başkanlığı görevine Mehmet Ali Yılmaz getirildi. Cumhur İttifakı ortağı Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı İsmail Karateke de il yönetim kurulu üyeleri, BBP Kadın Kolları Başkanı Fatma Karaca, Ocak Başkanı İsmail Gemi ve Merkezefendi İlçe Başkanı Selman Yeniçulha ile birlikte MHP İl Başkanı Yılmaz’ı ziyaret ederek, başarılar diledi. Cumhur İttifakı ortakları olarak 2023 seçimine il merkez ve ilçelerde ev ve işyeri ziyaretleri yaparak devam ettiklerini belirten BBP İl Başkanı Karateke, “Yerelde vatandaşlarımız ile yakın temasımızı sürdürerek seçimleri güçlü şekilde başarı ile kazanacağız. Teşkilatlarımıza ve vatandaşlarımıza güvenimiz tam. MHP İl Başkanlığı görevine getirilen kardeşimiz Avukat Mehmet Ali Yılmaz’ı parti binasında ziyaret ederek görevinde başarılar diledik. İttifak ortakları olarak biriz bütünüz. Seçim çalışmalarımıza da koordineli olarak devam ediyoruz. Yeni yılla birlikte seçim çalışmalarına daha da fazla hız vereceğiz. İlçelerimizde mahallelerimizde partililerimiz yarın seçim olacakmış gibi var güçleriyle çalışmaya devam ediyorlar. MHP İl Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz’a başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

“Hareketli günleri yaşamaya başladık”

BBP Teşkilatı’nın ziyaretinden mutluluk duyduğunu anlatan MHP İl Başkanı Yılmaz da “Denizli’mizde ittifak ortaklarımızla birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Siyaseten hareketli günleri yaşamaya başladık. Bu hareketlilik artarak devam edecek. Ortaklar olarak bizler birlikte hareket edeceğiz. Yorulmayacağız. Çalmadık kapı bırakmayacağız. Yolumuza devam edeceğiz. BBP İl Teşkilatı’nın ziyaretinden dolayı il başkanımıza ve tüm partililere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir