Başkan Güngör; “Toplu Açılış Törenimize Tüm Hemşehrilerimiz Davetlidir”

Başkan Güngör; “Toplu Açılış Törenimize Tüm Hemşehrilerimiz Davetlidir”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 4 yıl aradan sonra Denizli’ye geliyor. Denizli’ye kazandırılan önemli yatırımların açılışını gerçekleştirecek Cumhurbaşkanı Erdoğan, 28 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’da 29 Ekim Bulvarı’nda Denizlili hemşerileri ile bir araya gelecek.

Denizli’nin hasretinin biteceğini belirten AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, 28 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’da 29 Ekim Bulvarı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile gerçekleştirilecek olan Toplu Açılış Töreni’ne tüm hemşerilerini davet etti.

BAŞKAN GÜNGÖR, “DENİZLİ CUMHURBAŞKANIMIZI BEKLİYOR”

Denizli’ye teşrif edecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Toplu Açılış Programı için gerekli hazırlıkların tamamlandığını belirten Başkan Güngör, “Denizli’nin hasreti bitiyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Denizli’de hemşehrilerimizle buluşacak.  Bizler bu heyecanı yaşamayı çok özlemiştik. Denizli’mize yakışır şekilde Sayın Cumhurbaşkanımızı karşılayacağız. Cumhurbaşkanı’mızın Denizli’de gerçekleştireceği toplu açılış töreni için gece gündüz demeden tüm çalışmalarımızı tamamladık. Bizler, şehrimize değer katmaya devam ediyoruz. Eser ve hizmet siyaseti ile gönlüne girdimiz milletimiz için durmadan yorulmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Denizli’de Milletvekillerimiz, MKYK üyemiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe Başkanlarımız, İlçe Belediye Başkanlarımız ve tüm teşkilat mensuplarımız ile birlikte eksiksiz bir organizasyon için canla başla çalışmalarımızı tamamladık. Tüm hemşehrilerimizi Toplu Açılış Törenimize davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir