Alzheimer derneği kahvaltıda buluştu

Alzheimer derneği kahvaltıda buluştu

Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonuyla geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Emektarlar Satranç Turnuvasında yarışan Alzheimer Derneği Üyeleri kahvaltıda biraraya geldi.

10-11 Aralık tarihlerinde Denizli’de Satranç İl Temsilciliği ve Alzheimer Derneği işbirliğinde gerçekleşen ve Türkiye’de bu yılın en büyük katılımla düzenlenen Emektarlar Satranç Şampiyonası gerçekleşmişti. Şampiyonada yarışan Denizli Alzheimer Derneği üyeleri bu sabah düzenlenen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

Programa Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Denizli Alzheimer Derneği Başkanı Hülya Eryılmaz ve Denizli Satranç İl Temsilcisi İsmail Sarı ile birlikte Alzheimer Derneği üyeleri katıldı.

İLMAN ‘‘TECRÜBELERİNİZ BİZLERE YOL GÖSTERİYOR’’

Kahvaltıya konuk olan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, spora gönül vermiş paydaşlarla iş birliği halinde anlamlı organizasyonlara ev sahipliği yapmaktan mutlu olduklarını ifade etti. “Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak gençlerin yanında olduğumuz gibi bizleri tecrübeleri ile aydınlatacak olan yaşlılarımızın da her daim yanındayız.” diyen İlman, program sonunda turnuvaya katılan emektar sporculara günün anısına madalya takdim etti.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir