AK Partili Şahin Tin; “Türkiye Yüzyılı’na hazırlanıyoruz”

AK Partili Şahin Tin; “Türkiye Yüzyılı’na hazırlanıyoruz”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Baklan ve Çal ilçesinde partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi. Türkiye için hep birlikte omuz omuza mücadele edeceklerini söyleyen Şahin Tin, “Gayemiz memleketimizin güçlü ve müreffeh yarınlarını inşa etmek. Türkiye Yüzyılı’na hep birlikte hazırlanıyoruz” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Baklan ve Çal ilçelerinde esnafla, partililerle bir araya geldi. Tin, vatandaşlarla buluşup hasbihal ederek İl Yönetim Kurulu Üyeleri Muhammet Altunbaş, Özcan Görmez, Mustafa Tin, Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, Baklan İlçe Başkanı Tamer Şen, Çal İlçe Başkanı Yüksel Yılmaz ile Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarıyla görüştü.

“Baklan’da yatırımlar hız kesmiyor”

Baklan ilçesi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Şahin Tin, “Baklan ilçemizdeki ilk görüşmemizi parti binamıza gerçekleştirdik. Dava arkadaşlarımızla buluşup hasret giderdik. Hep birlikte büyük fedakarlıklarla inşa ettiğimiz güçlü Türkiye yolculuğumuzu değerlendirdik.”

Baklan’ın ardından Çal ilçesinde gerçekleştirdiği görüşmelerin ardından değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Şahin Tin “AK Parti bir millet hareketidir. Milletimizin bağrından çıkmış, hizmeti kendine ilke edinmiş gece gündüz demeden çalışan fedakar insanların bir araya geldiği güçlü bir oluşumdur. Parti binamızda dava arkadaşlarımızla buluşup 2023 hedeflerimizle ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Çalışmalarımızı gözden geçirdik. Ardından Cumhur İttifakı ortağımız MHP’li Çal Belediye Başkanımız, kıymetli kardeşimiz Fethi Akcan’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldık. Kendisine başarılarının devamını diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir