“AK Gençlik sandığa mührünü vuracak”

“AK Gençlik sandığa mührünü vuracak”

'İlk Oyum Erdoğan'a, İlk Oyum AK Parti'ye' programı kapsamında kentte ilk defa oy kullanacak gençlerle bir araya gel AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Nazlıer, “AK Gençlik her zaman olduğu gibi o zaman da sandığa mührünü vuracak” şeklinde ifade etti.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Nazlıer ve yönetimi, ‘İlk Oyum Erdoğana İlk Oyum AK Partiye’ programı kapsamında  tüm ilçelerde ilk defa oy kullanacak gençlerle buluştu. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör de katıldı. Gençlerle bir araya gelen Başkan Nazlıer, “Denizli’de gençlerimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a oldukça güveniyor. Bizler inanıyoruz ki önümüzdeki seçimlerde ilk defa oy kullanacak gençler, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar başkan yapacak. Böylece AK Parti ülkemizde yeni bir rekor kıracak. Ülkemizdeki tüm il, ilçe ve mahallelerde gerçekleştireceğimiz ‘İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Parti’ye’ programlarıyla Haziran 2023’te seçimi zaferle taçlandıracağımızı biliyoruz. AK Gençlik her zaman olduğu gibi o zaman da sandığa mührünü vuracak” ifadelerini kullandı.

“Gençlerimize inanıyoruz”

Programa katılan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör ise şunları kaydetti: “2023 seçimlerinde 6 milyon gencimiz ilk defa sandığa gidecek. Kendi özgür iradeleriyle oylarını kullanacaklar. Geleceğimizin teminatı gençlerin her birini kalbi duygular ve muhabbetle selamlıyorum. Bizler gençlerimize her zaman inandık. Gençlerimizin desteğini alarak 2023 seçimlerini zaferle taçlandıracağımıza yürekten inanıyoruz.”

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir