Komşu kavgasında 1 kişi yaralandı

Komşu kavgasında 1 kişi yaralandı

Önceden aralarında husumet olan komşuların kavgasında bıçaklar konuştu. Bir gencin sırtından ve kalçasından yaralandığı kavganın ardından birbirlerine tehdit ve hakaretler savuran öfkeli kalabalık, güçlükle sakinleştirildi.

Olay, Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Sevindik Mahallesi’nde meydana geldi. Daha önceden aralarında tartışma olduğu öğrenilen komşu iki aile, gece saatlerinde yine tartışmaya başladı.

Evleri karşı karşıya olan komşular, sözlü tartışma sonrasında toplu kavgaya tutuştu. Ortalığın savaş alanına döndüğü kavgada gruptan biri, Hikmet Ç.’yi sırtından ve kalçasından bıçakladı. Kanlar içinde kalıp yere yığılan yakınlarını gören aile, genci evin bahçesine alarak kavgaya devam etti. Güvenlik güçlerinin sokağa geldiğini gören grubun dağılarak kaçışmasının ardından yaralı genç için zamanla mücadele verildi. Ailenin bağırışları arasında kan kaybeden genç, ambulansın gelmesiyle birlikte yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Olay sonrası güvenlik güçleri küfürler savuran aileleri ayırabilmek için yoğun mücadele sarf etti. Aileler, güçlükle durdurularak sakinleştirildi. Bıçaklama olayının gerçekleştiği alanda inceleme yapan olay yeri inceleme ekipleri detaylı çalışma gerçekleştirirken, şüphelinin bulunması için delil toplandı. Ekipler iki ailenin tekrar kavga etmemesi için bölgede beklemeye geçerken, hastaneye kaldırılan gencin ise durumun iyi olduğu öğrenildi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.